آخرین نشست هماهنگی کاروان اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد

آخرین نشست هماهنگی کاروان اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد

با حضور وزیر ورزش و جوانان و مسئولان کمیته ملی المپیک؛ آخرین نشست هماهنگی کاروان اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، عصر امروز آخرین نشست توجیهی، هماهنگی و کاربردی روسای فدراسیون ها، سرپرستان وکادر فنی رشته‌های اعزامی به سی و سومین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی وفا رئیس،غلامرضا نورزی  مهین فرهادی زاد نواب رئیس و سید مناف هاشمی دبیر کل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های ۲۰۲۴ پاریس در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

 در ابتدای این نشست که با پخش کلام الله مجید و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد سید مناف هاشمی ضمن خیر مقدم به مدعوین به ارائه گزارش کاملی در خصوص اقدامات انجام شده تاکنون پرداخته وضمن قدردانی از حمایت‌های وزارت ورزش عنوان داشت:در این نشست آخرین اطلاعات لازم از بازی‌ها در اختیارتان قرار خواهد گرفت و اگر سئوالی ودغدغه‌ای وجود داشت در صدد رفع آن خواهیم بود.

در ادامه کمیته‌های مختلف کادر سرپرستی اعم از فنی، رسانه، بانوان، بین الملل، پزشکی و کنترل دوپینگ، امنیتی و حراست، تشریفات و امور مسافرتها، حفاظت از ورزشکاران، فرهنگی و مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، به طور مجزا گزارش جامعی از فعالیت‌های انجام شده طی چند ماه گذشته و همچنین الزامات لازم در جریان برگزاری بازی‌ها ارائه داده و آخرین اطلاعات در خصوص کمیته برگزاری و میزبان بازیها، همچون تشریفات، حمل و نقل، اسکان و مسابقات ورزشکاران و رعایت موزاین لازم از سوی مدیر ان مربوطه هر واحد، بصورت مجزا برای اعضای نشست ارائه و در پایان هر توضیحات به سئوالات و دغدغه‌های احتمالی مسئولین رشته‌های اعزامی پاسخ داده شد.

در ادامه محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک ضمن قدردانی از زحمات فدراسیون‌های اعزامی به بازی‌های المپیک پاریس عنوان داشت:تمام تلاشمان این بود که بتوانیم دغدغه‌های فدراسیون‌ها را برطرف تا مقدمات حضور کاروانی شایسته در این رقابت‌ها را فراهم آوریم.

وی در ادامه الزامات و موارد لازم را به روسای فدراسیون ها، سرپرستان و مربیان رشته‌های اعزامی اعلام و عنوان داشت؛ انصافا وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر ورزش در این مدت در کنار ما بوده که جا دارد تشکر کنم بخصوص که همه شما عزیزان از تجارب بسیار ارزنده‌ای برخوردارید و به امید خدا و دعای خیر مردم و همت نمایندگان ورزشی کشورمان شاهد حضور شایسته‌ای در این بازی‌ها خواهیم بود.

در خاتمه کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از زحمات مسئولان کمیته ملی المپیک و خدا قوت به فدراسیون‌های ورزشی اعزامی عنوان داشت:وزارت ورزش بنوبه خود در کنار شما عزیزان بود و قطعا برای مدال آوران ورزشی المپیک پاداش خوبی در نظر خواهیم گرفت و امیدواریم این مجموعه با وحدت کلمه و محوریت کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی با تجربه شاهد حضور شایسته نمایندگان کشورمان در المپیک پاریس ۲۰۲۴ خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین نشست هماهنگی کاروان اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین نشست هماهنگی کاروان اعزامی به پاریس ۲۰۲۴ برگزار شد"، کلیک کنید.