آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، اصغر اسماعیلی در بازدید از عملیات ترمیم آزادراه زنجان به قزوین، با اشاره به آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین، گفت: ترمیم روکش آسفالت این آزادراه مطالبه بسیاری از مردم استان و مسافران بود که با پیگیری های صورت گرفته، آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با بیان اینکه فاز اول این طرح با عقد قرارداد سه هزار و 500 میلیارد ریالی در سال گذشته انجام شد، اضافه کرد: فاز دوم این طرح نیز از اردیبهشت ماه امسال به طول 35 کیلومتر در 2 قرارداد مجزا به پیمان گذاشته شد.

اسماعیلی ادامه داد: برای شتاب بخشی به طرح، چهار گروه عملیات آسفالت تراشی، روکشی، قیرپاشی و ترمیم در حال انجام کار هستند.

وی اظهار داشت: با افزایش ظرفیت تولید در کارخانه آسفالت تلاش می کنیم اصلاح خرابی، بهسازی و روکش آسفالت آزادراه با سرعت بیشتری انجام شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: طبق برنامه، این آزادراه در یک پروسه 2.5 تا سه ساله به طور کامل ترمیم خواهد شد که تنها هدف از این اقدام، افزایش ایمنی مسیر برای کاربران جاده ای است.

اسماعیلی از هم استانی ها خواست این فرصت را به مجموعه مدیریتی استان بدهند تا فرایند ترمیم رویه راه که شامل پاکسازی و تراش آسفالت، قیر پاشی و آسفالت ریزی مسیر است تکمیل شود و آسفالت با کیفیتی در اختیار مردم قرار گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز فعالیت 4 اکیپ اصلاح و بهسازی در آزادراه زنجان_قزوین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.