آماده باش بسیج سازندگی برای وقوع احتمالی سیل در برخی استان ها

آماده باش بسیج سازندگی برای وقوع احتمالی سیل در برخی استان ها

بسیج سازندگی کشور برای احتمال وقوع سیل در برخی استان های کشور در وضعیت «آماده باش» قرار گرفت.

به گزارش ویکی سلامت، سردار زهرایی با ابلاغ آماده باش به کلیه پرسنل بسیج سازندگی و گروه های جهادی استان های در معرض سیل، گفت: همه نیروها با تجهیزات و ماشین های تخصصی برای پیشگیری و امدادرسانی سیل، آمادگی خدمت رسانی را داشته باشند.

وی از گروه های جهادی مستقر در استان های درگیر سیل احتمالی به ویژه استان های غربی درخواست کرد با فراخوان اعضای گروه خود، آمادگی لازم برای امدادرسانی به سیل زدگان و حضور در منطقه را داشته باشند.

زهرایی همچنین اعلام کرد که بسیج سازندگی استان ها همکاری و هماهنگی لازم با هلال احمر و ستاد مدیریت بحران استان را برقرار کرده اند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش بسیج سازندگی برای وقوع احتمالی سیل در برخی استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش بسیج سازندگی برای وقوع احتمالی سیل در برخی استان ها"، کلیک کنید.