آمار شگفت انگیز سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

آمار شگفت انگیز سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

منچسترسیتی با سه گلی که در دیدار برابر ریال مادرید به ثمر رساند آمار شگفت انگیزی را به ثبت رساند.

به گزارش ویکی سلامت، منچسترسیتی در دیدار رفت دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابیو به مصاف ریال مادرید رفت که این بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید. منچسترسیتی در کارهای هجومی از بهترین و باکیفیت ترین تیم های فوتبال جهان است.

سیتی در 9 بازی در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا موفق به زدن سه گل در هر بازی شده است و این نشان می دهد که تیم گواردیولا برای دفاع از عنوان قهرمانی اش در این رقابت ها کاملا آماده است.

البته برای قهرمانی در لیگ قهرمانان یک تیم باید به همان اندازه که در کارهای هجومی قوی است در دفاع هم خوب باشد که خط دفاعی تیم گواردیولا در دیدار برابر ریال متزلزل نشان داد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمار شگفت انگیز سیتی در لیگ قهرمانان اروپا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمار شگفت انگیز سیتی در لیگ قهرمانان اروپا"، کلیک کنید.