آیندۀ ایران را با انتخاب رئیس‌جمهور اصلح تضمین کنید

آیندۀ ایران را با انتخاب رئیس‌جمهور اصلح تضمین کنید

ویکی سلامت/اصفهان مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان، مردم را به حضور شکوهمند در چهاردهمین دورۀ انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد و گفت: ما با انتخاب رئیس‌جمهوری برجسته و اصلح آیندۀ ایرانمان را تضمین می‌کنیم.

سیدرضا موسوی در پیامی با تأکید بر اینکه در مقطعی حساس و سرنوشت‌ساز به سر می‌بریم، اظهار کرد: از مردم اصفهان برای حضور در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری دعوت می‌کنم. امیدوارم مردم اصفهان با خانواده و فامیل، دوستان و همکاران، دسته‌جمعی پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

او با یادآورشدن این نکته که امید است فردا، جمعه ۱۵ تیرماه، همۀ ما دوباره روز ویژه‌ای را رقم بزنیم، تصریح کرد: فردا برگ زرین دیگری را در تاریخ جمهوری اسلامی ایران محقق خواهیم کرد؛ چنان‌که تاکنون نیز مردم ما شهیدپرور و آگاه بوده‌اند و در روزهای حیاتی به صحنه آمده‌اند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیندۀ ایران را با انتخاب رئیس‌جمهور اصلح تضمین کنید" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیندۀ ایران را با انتخاب رئیس‌جمهور اصلح تضمین کنید"، کلیک کنید.