اتمام طرح های مرتبط با تامین آب پایدار در دستور کار است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

اتمام طرح های مرتبط با تامین آب پایدار در دستور کار است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، محمدرضا حسین نژاد عصر یک شنبه در آیین افتتاح و بهره برداری علاج بخشی سد بیدواز اسفراین، گفت: با توجه به وضعیت نامناسب آب شرب و کشاورزی در خراسان شمالی، رویکرد و تاکید بر تسریع در اجرای پروژه هایی است که به نحوی مرتبط و اثرگذار بر تامین آب شرب و کشاورزی است.

وی افتتاح این طرح را در پیشرفت و آبادانی شهرستان دارالقرآن اسفراین مفید عنوان کرد و افزود: با همدلی، حضور قوی و هم افزایی بین مسیولان و شورای اسلامی شهر این پروژه در شهرستان اسفراین با سرعت به نتیجه رسید و این شهرستان باید با سرعت مراحل پیشرفت فرهنگی، اجتماعی و عمرانی خود را طی کند.

استاندار خراسان شمالی با اشاره به اینکه سد گلمندره به مرحله آبگیری رسیده و از فاجعه سیل بردگی جاده و صدمات مالی و جانی به مردم جلوگیری کرد، اظهار کرد: با اجرای طرح انتقال آب سرانی، شیروان، فاروج، بام و صفی آباد و اسفراین و بجنورد از آن بهره مند می شوند که از اهمیت بالایی برخوردار است.

حسین نژاد با اشاره به اینکه خراسان شمالی به سمت انجام زیرساخت های مهم پیش می رود که یکی از این زیرساخت ها اجرای فیبر نوری است، تصریح کرد: در سه ماهه اول سال تمام خراسان شمالی از زیرساخت فیبر نوری و اینترنت پرسرعت برخوردار خواهند شد که در پیشرفت استان موثر واقع خواهد شد.

وی با بیان اینکه اعتبار سفر ریس جمهوری به استان دوازده و هفت دهم هزار میلیارد تومان است که در تکمیل پروژه های مختلف راه روستایی، فضای آموزشی و تکمیل سد، استفاده خواهد شد، اظهار امیدواری کرد: پروژه های خوبی که در سفر رییس جمهور به استان مصوب شده است با تامین اعتبار و با کمک وزیران به نتیجه برسد.
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اتمام طرح های مرتبط با تامین آب پایدار در دستور کار است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اتمام طرح های مرتبط با تامین آب پایدار در دستور کار است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.