اجتماع 1000 نفری نوجوانان قمی در حمایت از کودکان غزه برگزار شد

اجتماع 1000 نفری نوجوانان قمی در حمایت از کودکان غزه برگزار شد

ویکی سلامت/قم اجتماع 1000 نفری روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با هدف حمایت از کودکان مظلوم غزه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری مدیر ستاد کانون های مساجد استان قم در مراسم اجتماع 1000 نفری روزه داران کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان که در حمایت از کودکان مظلوم غزه، شامگاه گذشته در مجتمع امام خمینی(ره) واقع در گلزار شهدای قم برگزار شد، گفت: حضور نوجوانان در مسجد به آن ها فرصت عبودیت و بندگی و خدمت به خلق خدا را می دهد.

وی با بیان اینکه باید این فرصت را مغتنم بشمارید، تصریح کرد: انتصاب مسجد به خدا انتصابی حقیقی است و قطعا کسی که خادم خانه خداست مورد عنایت خداوند است و خداوند که خود حاکم نظام هستی است به بچه های مسجد نگاه ویژه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی مرادی مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه نیز در این مراسم با اشاره به برگزاری دومین لیگ کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم، گفت: در فصل دوم این لیگ سه کار ویژه تعریف شده که ماه مبارک رمضان، دهه کرامت و اعتکاف علمی ویژه خرداد ماه سال آینده را شامل می شود.

وی با اشاره به اینکه این لیگ برای چهار فصل در سال تعریف شده که با کنشگری کادر نوجوان همراه است، ادامه داد: کادر نوجوان کانون های مساجد استان قم در اولین فصل این لیگ در سه کار ویژه دهه فجر، ایام شعبانیه و انتخابات به رقابت پرداختند و برترین ها پس از داوری در مراسم سالگرد تاسیس کانون های مساجد تقدیر شدند.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام بهرامی با اشاره به جنایات اسراییل در غزه و مقاومت مردم فلسطین در برابر این ظلم به روایت گری سیره شهدا برای نوجوانان پرداخت.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجتماع 1000 نفری نوجوانان قمی در حمایت از کودکان غزه برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجتماع 1000 نفری نوجوانان قمی در حمایت از کودکان غزه برگزار شد"، کلیک کنید.