احتمال حضور «ریچارد کلایدرمن» اواخر امسال در ایران

احتمال حضور «ریچارد کلایدرمن» اواخر امسال در ایران

ریچارد کلایدرمن که پیشتر سابقه برگزاری کنسرت در ایران را داشته است، احتمالا باتوجه به همکاری او با یک تهیه‌کننده ایرانی بار دیگر به ایران بیاید.

به گزارش ویکی سلامت، کنسرت «ریچارد کلایدرمن» ۱۹ و ۲۲ نوامبر در تورنتو و ونکوور کانادا به تهیه‌کنندگی میلاد ماهان‌راد برگزار خواهد شد.

میلاد ماهان‌راد (کنسرت‌گزار) که تهیه‌کنندگی این تور را در کانادا بر عهده دارد، درباره این همکاری بین‌المللی می‌گوید: «پس از برگزاری بیش از ۲۰ تور جهانی با خواننده‌های شرکت ما در سراسر دنیا، حالا همکاری با چهره‌های مطرح موسیقی جهان یکی از جدی‌ترین موضوعاتی است که در راس هدف گذاری‌های ما قرار دارد و همکاری با ریچارد کلایدرمن در گام نخست، بی‌شک می‌تواند شروعی برای گسترش فعالیت‌های ما در اجراهای بین‌المللی باشد.»

او همچنین بیان می‌کند: «بعد از برگزاری تور کانادا قرار است درباره حضور این هنرمند در ایران، با او مذاکراتی صورت پذیرد و تصمیم داریم برای اواخر امسال، کنسرت ایشان را در تهران برگزار کنیم.»

«ریچارد کلایدرمن» تاکنون بیش از ۱۲۰۰ ملودی ضبط کرده‌است و با فروش بیش از ۸۰ میلیون نسخه، دارای ۲۷۰ صفحهٔ طلایی و ۷۰ صفحه پلاتینیوم است.

کلایدرمن سبک کار خود را ترکیبی نو رمانتیک از موسیقی کلاسیک و پاپ می‌داند.

کار او با «چکامه‌ای برای آدلین» در سال ١٩٧٦ آغاز شد که موفقیتی جهانی داشت و ٢٢ میلیون نسخه در ٣٨ کشور دنیا فروخت.

پایان خبر ویکی سلامت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال حضور «ریچارد کلایدرمن» اواخر امسال در ایران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال حضور «ریچارد کلایدرمن» اواخر امسال در ایران"، کلیک کنید.