اخراج مجری اسراییلی برای یک اظهارنظر!+عکس

لمی طاطور، بازیگر و مجری شبکه 12 اسراییل به دلیل انتشار یک پست در حساب اینستاگرام خود در مورد ظاهر سرحال اسیر اسراییلی برکنار شد!

به گزارش ویکی سلامت، وی در پست خود، نسبت به ظاهر نوعا آرگامانی اسیر اسراییلی آزاد شده توسط ارتش اسراییل از اردوگاه النصیرات سوال پرسیده بود.

طاطور تصویر این اسیر را در استوری صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشته بود: “واقعا این چهره کسی است که 9 ماه به گروگان گرفته شده؟ ابروهای او از ابروهای من زیباتر است! پوست او؟ موی او؟ ناخن های او؟ این دیگه چیه؟! آیا لازم بود به خاطر این فرد، کودکان و زنان و بی گناهان تکه تکه شوند!”

این جملات او اشاره به جنایتی است که در اردوگاه النصیرات رخ داد و منجر به شهادت و مجروحیت صدها فلسطینی و کشته شدن یک افسر در نیروهای ویژه اسراییل شد.

با انتشار ویدیو لمی طاطور بین کاربران شبکه های اجتماعی، انتقادها علیه او شروع شد و درخواست ها برای اخراج و مواخذه او شدت یافت و سپس اخراج شد.

اخراج مجری اسراییلی برای یک اظهارنظر!+عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخراج مجری اسراییلی برای یک اظهارنظر!+عکس" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخراج مجری اسراییلی برای یک اظهارنظر!+عکس"، کلیک کنید.