ادعای ایجنت روسی درباره انتقال پدیده سپاهان به روسیه

ادعای ایجنت روسی درباره انتقال پدیده سپاهان به روسیه

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ به نقل از اسپورت روسیه؛ سرگیی گالونوف در پی انتقال محمد قربانی از سپاهان به اورنبورگ در نقل وانتقال های زمستانی گفت: درباره مذاکره با ایرانیان می توان یک کتاب کامل نوشت! همواره نکته های فنی به ویژه ذهنی در مذاکرات وجود داشت. بیهوده نیست که این عبارت رایج وجود دارد «شرق موضوع ظریفی است».

به گزارش ویکی سلامت، این ایجنت روسی افزود: در طول مذاکره برای انتقال محمد قربانی طرف ایرانی به دنبال نتیجه بازی دور رفت برابر سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا قصد داشت تا از او در بازی برگشت استفاده کند که عملی نبود.

بر اساس این گزارش؛ باشگاه اورنبورگ برای دریافت رضایت نامه محمد قربانی یک میلیون یورو به سپاهان خواهد پرداخت. قرارداد این بازیکن برای مدت 3.5 سال اعتبار دارد.

محمد قربانی پس از محمد محبی، مهاجم روستوف دومین بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر فوتبال روسیه در فصل جاری است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای ایجنت روسی درباره انتقال پدیده سپاهان به روسیه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای ایجنت روسی درباره انتقال پدیده سپاهان به روسیه"، کلیک کنید.