ادعای عجیب سامورایی ها؛ گل دوم ایران به ژاپن مردود بود؟

ادعای عجیب سامورایی ها؛ گل دوم ایران به ژاپن مردود بود؟

آفتاب نیوز :

ناامیدی ژاپنی ها از حذف مقابل ایران در جام ملت های آسیا همچنان ادامه دارد. در ادامه بخشی از یک گزارش سایت ژاپنی را درباره عملکرد تیم ملی این کشور در جام ملت های می خوانیم که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایران تن به شکست 2 بر یک داد و از دور مسابقات حذف شد.

تیم ملی فوتبال ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2023 قطر کنار رفت. در بازی با ایران در سومین وقت اضافی نیمه دوم، کو ایتاکورا مرتکب خطا شد که منجر به ضربه پنالتی شد. علیرضا جهانبخش پنالتی را به گل تبدیل کرد تا ژاپن که 4 سال پیش با نتیجه 3 بر صفر ایران را شکست داده بود، از دور مسابقات حذف شود.

جدا از این مسایل هنوز درست بودن پرتاب اوت توسط تیم ملی فوتبال ایران جای بحث دارد. جهانبخش در فرآیند پرتاب توپ، هر دو پای خود را روی زمین نگه نداشت و یک پا را بلند کرد که این خطای پرتاب است. همین پرتاب به داخل محوطه جریمه رفت و توپ که توسط دفاع دفع شد، از پشت برگشت و با سر محمد محبی برخورد کرد. توپ رها شده بین ایتاکورا و تاکهیرو تومیاسو افتاد و حسین کنعانی که پشت سر او قرار داشت برای تصاحب توپ به داخل پرید. ایتاکورا کنعانی را زمین زد و داور مانینگ (از کشور چین) که در همان نزدیکی بود، پنالتی اعلام کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادعای عجیب سامورایی ها؛ گل دوم ایران به ژاپن مردود بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادعای عجیب سامورایی ها؛ گل دوم ایران به ژاپن مردود بود؟"، کلیک کنید.