اردشیر کامکار با موسیقی کردستان به تالار وحدت می‌آید

اردشیر کامکار با موسیقی کردستان به تالار وحدت می‌آید

کنسرت گروه «اردشیر کامکار» ۱۱ تیر ماه با اجرای قطعاتی از موسیقی کردستان در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، گروه موسیقی اردشیر کامکار به خوانندگی شاهرخ هدایتی شامگاه دوشنبه ۱۱ تیرماه با اجرای قطعاتی از موسیقی کردی در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

فراز معروفی و عباس جعفری (کمانچه)، پوریا وزیری (قانون)، زانیار پندار (دیوان و عود)، کاوان کریمی (سنتور)، مازیار یکتایار (تار)، حامد پیرا (بالابان و سورنا)، ماهور زمانه‌پور (تنبک و ساز‌های کوبه‌ای)، تارا کامکار (بندیر) و پژمان نقشبندی (دف و کاخن) نوازندگان گروه اردشیر کامکار را تشکیل می‌دهند.
کنسرت گروه اردشیر کامکار به خوانندگی شاهرخ هدایتی و سرپرستی استاد اردشیر کامکار به تهیه کنندگی موسسه فروغ فلق یازدهم تیر ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اردشیر کامکار با موسیقی کردستان به تالار وحدت می‌آید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اردشیر کامکار با موسیقی کردستان به تالار وحدت می‌آید"، کلیک کنید.