ازسرگیری پرواز های قطر به ایران

ازسرگیری پرواز های قطر به ایران

آفتاب نیوز :

شرکت خطوط هوایی قطر اعلام کرد این کشور پرواز های خود به ایران را از سر گرفته است.

در پی پاسخ موشکی و پهپادی ایران به رژیم صهیونیستی، برخی کشور ها از جمله قطر پرواز های خود به ایران را به حالت تعلیق درآورده بودند. برخی از کشور های همسایه هم که حریم هوایی خود را بسته بودند، ساعاتی پس از تکمیل عملیات کوبنده «وعده صادق» از سمت سپاه پاسداران علیه اراضی اشغالی فلسطین، حریم هوایی خود را گشودند.

یکشنبه روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه، از جمله شلیک ده ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین های اشغالی خبر داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ازسرگیری پرواز های قطر به ایران" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ازسرگیری پرواز های قطر به ایران"، کلیک کنید.