از اشتغال مددجویان بهزیستی حمایت می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

از اشتغال مددجویان بهزیستی حمایت می شود - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

قُلْ اِنَّمَا اَعِظُکُمْ بوَاحِدَهٍ اَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَی وَفُرَادَی ثُمَّ تَتَفَکَّرُوا مَا بصَاحِبکُمْ مِنْ جِنَّهٍ اِنْ هُوَ اِلَّا نَذیرٌ لَکُمْ بَیْنَ یَدَیْ عَذَابٍ شَدیدٍ(سبا 46)
*
*
*
بگو: «شما را تنها به یک چیز اندرز می دهم، و آن اینکه: دو نفر دو نفر یا یک نفر یک نفر برای خدا قیام کنید، سپس بیندیشید این دوست و همنشین شما [محمّد] هیچ گونه جنونی ندارد؛ او فقط بیم دهنده شما در برابر عذاب شدید (الهی) است!»
*
*
*
شما را گو به یک نکته دهم پند/و آن پند این بود در کار دادار/
بپا خیزید دو به دو به همراه/ و یا یک یک و از بعد چنین کار/
کنید اندیشه، مجنون نیست آن مرد/ همان کو با شمایان همزبان است/
شما را پیش پیش کیفری سخت/نباشد او، مگر هشدار خوان است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از اشتغال مددجویان بهزیستی حمایت می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از اشتغال مددجویان بهزیستی حمایت می شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.