از کارکرده تا نو؛ با 500 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، با آغاز رشد عجیب وغریب نرخ دلار از سال های گذشته، هم اکنون بودجه 400 الی 500 میلیون تومان برای خرید خودروهای اقتصادی مناسب است. در اینفوگرافیک زیر می توانید فهرستی از خودروهای محبوب با بودجه مذکور را مشاهده کنید.

از کارکرده تا نو؛ با 500 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟

همان طور که اشاره شد، در حال حاضر بسیاری از خودروهای داخلی و همچنین تمامی خودروهای مونتاژی، با قیمت های بیش از 500 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند. بنابراین در دسته خودروهای صفرکیلومتر، هیچ یک از محصولات ایران خودرو (به جز وانت آریسان) با مبلغ کمتر از 500 میلیون تومان قابل خرید نبوده و تنها برخی از خودروهای گروه خودروسازی سایپا (برخی از تیپ های ساینا و کوییک) در دسته مذکور جای می گیرند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از کارکرده تا نو؛ با 500 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از کارکرده تا نو؛ با 500 میلیون تومان چه خودروهایی می توان خرید؟"، کلیک کنید.