اسدی: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند

اسدی: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند

ویکی سلامت/آذربایجان شرقی پیشکسوت تراکتور گفت: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می کنند، اما متاسفانه احساس مسیولیت در برخی بازیکنان این تیم در حدی نیست که بخواهند این موضوع را درک کنند.

مرتضی اسدی در گفت وگو با ویکی سلامت، در ارزیابی از شرایط فعلی تراکتور اظهار کرد: اغلب بازی های تراکتور و ذوب آهن بر عکس به سود تراکتور رقم می خورد اما این بار این نتیجه غیر قابل پیش بینی در تبریز به دست آمد. به نظرم امسال شرایط  برای کسب قهرمانی یا رده های 3-2 جدول برای آسیایی شدن راحت تر بود. ولی خب تراکتور 2 بازی قبلی را هم در شرایطی مساوی کرد که می توانست امتیازات لازم را کسب کند.

او ادامه داد: انتظار می رفت خمس شناخت بهتری نسبت به تیم خودش و حریفان داشت. این تیم باید جمع شود چرا که در ادامه بازی های مهمی در پیش اند. 6 بازی مانده و می توان با مدیریت درست، حداکثر امتیاز را کسب کرد. باید بررسی عمیق تری از هفته های اخیر داشته باشند. البته داخل باشگاه نیستیم که بدانیم چه اتفاقاتی افتاده و امیدوارم هر تصمیمی به نفع باشگاه و هواداران باشد. هواداران بزرگ ترین سرمایه تراکتور هستند.

مدافع پیشین تراکتور درباره استعفای محمد نصرتی بیان کرد: خیلی به باشگاه نزدیک نیستم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. اگر شعار هایی داده شده حق طبیعی هواداران است. آن ها می خواهند بازی های خانگی را ببرند و چند سالی است این تیم قهرمانی کسب نکرده است. در ابتدای فصل بوق و کرنا کردند که این تیم قهرمان می شود و پرستاره است و هواداران هم دل شان خوش به کسب قهرمانی خوش است. کم ترین حق هواداران این است که جام تقدیم شان شود. خواسته آن ها کسب پیروزی در بازی های خانگی است. هواداران ولی نعمت ما هستند و هر چه بگویند، مطالبه و حق شان است.

اسدی اضافه کرد: باشگاه باید همکاری دو طرفه ای با هوادار داشته باشد. بازی با سپاهان یکی از پرتماشاگرترین بازی هایی بود که برگزار شد. این اتفاق عظیمی است که فقط با فوتبال رقم می خورد. خیلی از هواداران به سختی می توانند به ورزشگاه بروند و انتظاراتشان بجا است. هواداران توقع دارند تیم شان قهرمان شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا تراکتور می تواند در ادامه مسیر به قهرمانی امیدوار باشد؟ گفت: کار سخت شد. می توانستند از بازی های خانگی امتیاز کسب کنند که این اتفاق نیفتاد. تیمی که می خواهد قهرمان شود، باید از تک بازی ها برای نزدیک شدن به قهرمانی استفاده کند. پرسپولیس ملوان را یک بر صفر برد و استقلال هم آلومینیوم را یک بر صفر مغلوب کرد. بعضی بازی ها را حتی باید یک بر صفر ببرید که از کورس دور نشوید.

اسدی گفت: در طی این چند سال ندیده بودم ذوب آهن، تراکتور را ببرد و این بار درحالی که در بحران قرار داشت، تراکتور را برد. این بهترین فرصت برای تراکتور بود که به کورس قهرمانی برگردد، ولی خب این نتیجه سنگین است و برای تیمی که مدعی قهرمانی است و مدعی است که پرشورترین هوادار را دارد، این نتایج ضعیف هستند. وقتی 4 گل دریافت می کنید، خیلی مسایل در پی آن پیش می آیند.

کاپیتان سابق تراکتور متذکر شد: خیلی از بازیکنان تراکتور باید درک کنند و بفهمند که تیم بزرگ نمی تواند این نوع شکست ها را تحمل کند. بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می کنند، اما متاسفانه احساس مسیولیت در بازیکنان این تیم در حدی نیست که بخواهند این موضوع را درک کنند.

او درباره فوت تلخ هوادار تراکتور بعد از بازی با ذوب آهن گفت: خدمت خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می کنم. به عنوان کسی که سال ها با افتخار در تراکتور بازی کرده ام تسلیت می گویم و شرمنده هوادارانی هستیم که آزرده خاطر ورزشگاه را ترک کردند. بازیکنان باید بدانند با هر شکست لطمه بزرگی به کسانی وارد می کنند که زندگی شان را پای این تیم گذاشته اند. ان شاءالله هیچ اتفاق تلخی از این به بعد نیفتد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسدی: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسدی: بازیکنان تراکتور باید بدانند در چه تیمی بازی می کنند"، کلیک کنید.