اسکوچیچ – پرسپولیس در بن بست

اسکوچیچ - پرسپولیس در بن بست

مذاکرات باشگاه پرسپولیس با مربی کروات به بن بست خورد تا حضور این مربی روی نیمکت قرمزها منتفی شود.

به گزارش ویکی سلامت، بعد از جدایی اوسمار ویرا از پرسپولیس، مدیران این باشگاه مذاکراتی را با مربیان مختلف خارجی انجام دادند تا هرچه سریع تر تکلیف نیمکت خود را مشخص کنند. در همین حال یکی از گزینه هایی که رضا درویش مستقیما با او صحیت کرد، درگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران بود.

درباره این موضوع خبرنگار ویکی سلامت کسب اطلاع کرده که مذاکرات اسکوچیچ و پرسپولیس به بن بست خورده، چراکه دستمزد درخواستی این مربی از توان پرداخت پرسپولیس بالاتر بود. این مربی کروات از پرسپولیس درخواست یک میلیون و 200 هزار یورو برای خود و 300 هزار یورو هم برای دستیارانش کرده بود که با مخالفت پرسپولیس روبه رو شد.

حالا باشگاه پرسپولیس قرار است گزینه های خارجی دیگری را بررسی و باب مذاکره با آن ها را باز کند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسکوچیچ – پرسپولیس در بن بست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسکوچیچ – پرسپولیس در بن بست"، کلیک کنید.