اعتراض باشگاه استقلال به اشتباهات داوری: با این شرایط، نگران دربی هستیم

اعتراض باشگاه استقلال به اشتباهات داوری: با این شرایط، نگران دربی هستیم

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای به اشتباهات داوری اعتراض کرد.

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ویکی سلامت، رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: شاگردان جواد نکونام در شرایطی با شکست 2 بر صفر مقابل مس رفسنجان از دور رقابت های جام حذفی کنار رفتند که اشتباهات داور و کمک داور اول بازی منجر به حذف استقلال شد.

 صرف نظر از پنالتی استقلال که به دلیل ورود زودهنگام بازیکن مس رفسنجان به محوطه جریمه قبل از برخورد پای پنالتی زن استقلال به توپ، طبق قانون باید تکرار می شد، گل دوم مس رفسنجان در موقعیت صد در صد آفساید به ثمر رسید و گل سالم استقلال هم در دقایق پایانی به اشتباه مردود شد تا همین سه اتفاق، جای برنده و بازنده را عوض کند.حذف استقلال از جام حذفی که محصول اشتباه داور و کمک داور بود، ما را پیرامون قضاوت دربی دچار تردید می کند.

از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و کمیته داوران تقاضا داریم با توجه به اهمیت دیدار های آتی لیگ برتر به ویژه دربی سرخابی، دقت و نظارت بیشتری روی داوری ها داشته باشند تا حق استقلال و هواداران فهیم مجموعه آبی بیش از این پایمال نشود.

 به خصوص اینکه در دربی سرخابی نیم فصل اول همگان به وضوح دیدند اگر تکنولوژی وی ای آر نبود، باز هم حق استقلال در روز روشن خورده می شد.باشگاه استقلال همچنین با احترام به زحمتکشان جامعه داوری، یادآور می شود اشتباهات خواسته یا ناخواسته، یک جام را به راحتی از استقلال گرفته و این انتظار معقول است که نظارت بیشتری روی داوری ها صورت پذیرد تا هواداران استقلال احساس نکنند برای ناکامی تیم محبوب آنها عمدی در کار است و موانعی عامدانه بر سر راه موفقیت استقلال قرار می گیرد.

 باشگاه استقلال خلاف رویه باشگاه هایی که با هوچی گری و ایجاد هجمه روی داوران سعی در جمع آوری امتیاز دارند، همواره از ایجاد هرگونه فشار روی داوران پرهیز داشته و انصاف نیست این اخلاق مداری و رعایت اصول جوانمردانه منجر به ضرر این باشگاه شود و ناخواسته بقیه باشگاه ها هم برای احقاق حقوق خود به رویه اعمال فشار بر داوران، روی بیاورند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض باشگاه استقلال به اشتباهات داوری: با این شرایط، نگران دربی هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض باشگاه استقلال به اشتباهات داوری: با این شرایط، نگران دربی هستیم"، کلیک کنید.