اعتراف تلخ به قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران/ زن کارتن خواب ماجرای جنایت را فاش کرد

اعتراف تلخ به قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران/ زن کارتن خواب ماجرای جنایت را فاش کرد

به گزارش ویکی سلامت،آبان ماه امسال گزارش درگیری مرگبار دو مرد کارتن خواب در یکی از پارک های جنوب تهران به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یکم دادسرای امور جرایم جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ویکی سلامت در خبری آورده که تیم جنایی پس از حضور در صحنه با جسد مرد میانسال کارتن خوابی مواجه شدند که براثر ضربه چوب بر سرش به قتل رسیده بود که در بررسی های اولیه مشخص شد، مقتول به دلیل اختلافات شخصی با قاتل که کارتن خواب بوده درگیر شده و به قتل رسیده است.

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، درگیری بخاطر یک زن بوده است که او ماجرا را در تحقیقات ابتدایی اینطور توضیح داد: من، قاتل و مقتول کارتن خواب و معتاد بودیم؛ روز حادثه قاتل قصد داشت تا من را هدف آزار و اذیت قرار دهد اما مقتول مانع از این کار شد که همین موضوع درگیری خونینی را میان آنها رقم زد.

او در ادامه گفت: در میان این درگیری، قاتل مرد جوان را به زمین انداخت و با چوب به سرش ضربه وارد کرد و جنایت هولناکی را رقم زد در ادامه هم پا به فرار گذاشت.

بدین ترتیب اقدامات اطلاعاتی کلید زده شد و مخفیگاه متهم شناسایی و وی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد که عامل این جنایت صبح امروز شنبه 28 بهمن ماه در شعبه اول دادسرای جنایی، به ارتکاب قتل مرد جوان در جریان درگیری اعتراف کرد.

با دستور بازپرس جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

47217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف تلخ به قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران/ زن کارتن خواب ماجرای جنایت را فاش کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف تلخ به قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران/ زن کارتن خواب ماجرای جنایت را فاش کرد"، کلیک کنید.