اعلام آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری 1402

اعلام آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری 1402

رییس سازمان اورژانس کشور آمار مصدومان چهارشنبه سوری از ابتدای اسفندماه امسال تا ساعت 24 سه شنبه شب را 3253 نفر اعلام کرد.

جعفر میعادفر در گفت وگو با ویکی سلامت، درباره آخرین آمار مصدومان چهارشنبه سوری در سراسر کشور گفت: آخرین آمار ما از اول اسفندماه تا ساعت 24 سه شنبه شب از مصدومیت سه هزار و 253 نفر حکایت دارد. همچنین متاسفانه 14 نفر نیز در همین بازه زمانی جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه از جمع سه هزار و 253 مورد مصدوم چهارشنبه سوری، 463 مورد توسط اورژانس و دو هزار و 680 مورد نیز توسط خود افراد به مراکز درمانی منتقل شده اند، گفت: 110 نفر نیز خدمات درمانی را در محل دریافت کرده اند.

رییس سازمان اورژانس کشور شمار مصدومان دارای قطع عضو را 189 نفر اعلام کرد و گفت: هزار و 70 نفر نیز دچار آسیب به چشم شدند که از این تعداد تاکنون یک مورد تخلیه کامل چشم انجام شده است.

میعادفر بیشترین مورد مصدومیت حوادث چهارشنبه سوری 1402 را مربوط به آسیب به چشم با هزار و 70 مورد اعلام کرد و گفت: پس از آن سوختگی با 981 مورد در رتبه دوم قرار دارد.

وی درباره آمار نهایی مصدومان چهارشنبه سوری نیز گفت: آمار نهایی با تجمیع مراجعین به مراکز درمانی و … اعلام خواهد شد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری 1402" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام آخرین آمار مصدومان و فوت شدگان چهارشنبه سوری 1402"، کلیک کنید.