اعلام ترکیب استقلال برای گذر از پرسپولیس

اعلام ترکیب استقلال برای گذر از پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ با توجه به پیروزی پرسپولیس مقابل صنعت نفت، حالا استقلال در دیدار برابر شمس آذر، محکوم به پیروزی است تا این تیم بتواند یک بار دیگر صدر جدول را پس بگیرد و فاصله یک امتیازی خود با رقیب دیرینه را حفظ کند. جواد نکونام برای این بازی و نسبت به دیدار قبل مقابل آلومینیوم، یک تغییر را در جمع نفرات اصلی ایجاد کرده و صالح حردانی جانشین فخرالدینی شده است.

ترکیب استقلال برای دیدار با شمس آذر:
سیدحسین حسینی – روزبه چشمی – ایمان سلیمی – محمدحسین مرادمند – صالح حردانی – ابوالفضل جلالی – زبیر نیک نفس – آرش رضاوند – جلال الدین ماشاریپوف – مهرداد محمدی – گوستاوو بلانکو

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام ترکیب استقلال برای گذر از پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام ترکیب استقلال برای گذر از پرسپولیس"، کلیک کنید.