اعلام تمهیدات ویژه ترافیکی پلیس راهور در روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان

اعلام تمهیدات ویژه ترافیکی پلیس راهور در روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان

ویکی سلامت/تهران رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از تمهیدات ویژه ترافیکی پلیس راهور در ایام پایانی سال به منظور سهولت در تردد شهروندان در سطح معابر درون شهری خبر داد.

علی سلیمانی گفت: با توجه به همزمانی آغاز ماه مبارک رمضان در روزهای پایانی سال جاری با شروع سال جدید، از چند روز گذشته شلوغی خیابان ها و افزایش ترددها را شاهد بودیم که در این راستا نقاطی که دارای مراکز تجاری و خرید و معابری که دارای بار ترافیکی بیشتری بوده تحت پوشش ترافیکی ویژه این پلیس قرار گرفته است.

سلیمانی بیان کرد: همچنین پلیس راهور استان با بکارگیری تمامی ظرفیت های نیرویی، تجهیزات ترافیکی و ناوگان خودرویی خود در سطح شهرستان های استان تهران، اقدامات لازم را برای سهولت تردد شهروندان انجام می دهد.

رییس پلیس راهور استان با اشاره به اینکه در این ایام معمولا حجم تردد خودروها و عابران به مرکز شهر افزایش می یابد و نیاز به تمهیدات ترافیکی ویژه ای می باشد، تصریح کرد: طرح هایی برای برخورد با تخلفات ساکن ترافیک زا مانند توقف دوبله را در دستور کار قرار دادیم، این اقدام با بکارگیری ابزارهای هوشمند مثل دوربین های ثبت تخلفات و همچنین حضور مستمر ماموران پلیس راهور در سطح شهر محقق خواهد شد.

این مقام انتظامی در پایان با تقدیر از همراهی مردم با ماموران پلیس راهور خاطرنشان کرد: با توجه به حضور شهروندان در مراکز خرید به ویژه بازار و هسته مرکزی شهرها، از شهروندان انتظار داریم تا در صورت امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند و با صبوری و رعایت حقوق دیگران در روانسازی بار ترافیک مشارکت داشته باشند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام تمهیدات ویژه ترافیکی پلیس راهور در روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام تمهیدات ویژه ترافیکی پلیس راهور در روزهای پایانی سال و ماه مبارک رمضان"، کلیک کنید.