افزایش زمان فعالیت خطوط پرتقاضای اتوبوسرانی در تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

افزایش زمان فعالیت خطوط پرتقاضای اتوبوسرانی در تهران - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ مهدی علیزاده، مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در جریان بازدید امروز از خطوط اتوبوسرانی در سطح شهر تهران با تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الهی و همچنین بهار طبیعت و آغاز سال جدید با تاکید بر اجرای دقیق «طرح استقبال از بهار»، گفت: در حوزه اتوبوسرانی علاوه بر بکارگیری ظرفیت حداکثری ناوگان، طرح «استقبال از بهار» در پایانه ها، توقفگاه ها، سامانه ها و مراکز تعمیرگاهی در حال اجراست. همچنین به نظافت و وضعیت فعال بودن اتوبوس ها رسیدگی شده تا برای ایام پایانی سال و خدمات رسانی در سال جدید آماده باشند.

علیزاده با اشاره به تمهیدات ویژه شرکت واحد برای ارایه خدمات حمل و نقلی در ایام پایانی سال و شب های ماه مبارک رمضان، افزود؛ خطوط منتهی به بازارها و مراکز خرید شناسایی شده و تقویت می شود و ضمن ارایه خدمات شبانه روزی در خطوط تندرو، سایر خطوط پر تقاضا و منتهی به اماکن پرتردد تا ساعت 23 خدمات رسانی خواهند کرد.

وی همچنین گفت: در حوزه بهره برداری فنی تمام تلاش بر این بوده است که حداکثر ظرفیت اتوبوس های فعال استفاده شود تا با توجه به شلوغی و ازدحام بهترین خدمات رسانی صورت گیرد و نیروهای انسانی تلاشگر اتوبوسرانی در تمام شبانه روز مشغول به خدمات رسانی خواهند بود.

علیزاده اضافه کرد: زیارت اهل قبور در پنجشنبه و جمعه آخر سال، ماه مبارک رمضان و شهرآورد پایتخت از جمله خدمات ویژه اتوبوسرانی در روزهای باقی مانده از سال و ابتدای سال نو است.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای مدیریت شهری حدود 800 دستگاه نوسازی و در سال جاری نیز نزدیک به 500 دستگاه اتوبوس بازسازی شده اند، ادامه داد: بودجه قابل توجهی برای نوسازی اتوبوس ها در 1403 پیش بینی شده و تلاش شهردار بر این است که با ظرفیت های جدید و نوسازی و بهسازی، ناوگان با وضعیت بهتری از گذشته در خدمت مردم تهران باشد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان گفت: با توجه به نگاه ویژه مدیریت شهری، امید است که بتوانیم در سال جدید ناوگان را نوسازی کرده و به شرایط مطلوبی برای خدمت رسانی به شهروندان تهرانی برسیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش زمان فعالیت خطوط پرتقاضای اتوبوسرانی در تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش زمان فعالیت خطوط پرتقاضای اتوبوسرانی در تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.