امیدوارم روند خوب مس ادامه دار باشد

امیدوارم روند خوب مس ادامه دار باشد

آفتاب نیوز :

در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال، مس رفسنجان سه بر یک از سد آلومینیوم اراک گذشت. امین کاظمیان دقیقه 2+ 45 برای آلومینیوم اراک و مهدی ترکمان 5+45 و منتظر محمد در دقایق 60 و 83 برای مس رفسنجان گلزنی کردند.

محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر نماینده اراک افزود: در این بازی دو نیمه متفاوت داشتیم، نیمه اول یک نیمه معمولی بود که فضاهای زیادی به حریف دادیم و در یک سوم میانی هم تیم آلومینیوم فشرده بازی می کرد و از توپ های لو رفته ما خوب استفاده کردند.

نویدکیا گفت: در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و فضاهای کمتری به حریف دادیم و از کناره ها حملات خوبی داشتیم و در نهایت نتیجه خوبی کسب کردیم.

وی افزود: امیدوارم همین طور به بازی های خوب خود ادامه دهیم و با کیفیت بازی کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیدوارم روند خوب مس ادامه دار باشد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیدوارم روند خوب مس ادامه دار باشد"، کلیک کنید.