امیر سرخوش به جمع حرفه ای های اسنوکر جهان راه یافت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

امیر سرخوش به جمع حرفه ای های اسنوکر جهان راه یافت - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، رقابت های کیو تور مرحله نهایی انتخابی ورزشکاران اسنوکر برای حرفه ای شدن و پیوستن به انجمن حرفه ای های جهان(WST) می باشد. این دوره از مسابقات 23 لغایت 25 اسفندماه 1402 به میزبانی کشور بوسنی و هرزگوین و در شهر سارایوو برگزار می شود.

امیر سرخوش کاپیتان سرشناس اسنوکر کشورمان که در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرد، در فینال گروه خود موفق شد مقابل لولیان بویکو از اوکراین به برتری 10 بر 8 دست پیدا کند و جواز حضور در انجمن حرفه از ها را کسب کند.

امیر سرخوش با این افتخار آفرینی به عنوان دومین ایرانی جواز حضور در رقابت های اسنوکر حرفه ای را کسب کرد. او به همراه حسین وفایی دو ایرانی حاضر در رقابت های بین المللی حرفه ای ها می باشمد. سرخوش سه دوره نایب قهرمانی اسنوکر جهان، و چندین قهرمانی اسنوکر 15 توپ و شش توپ قاره آسیا و ده ها قهرمانی اسنوکر کشورمان را در کارنامه خود دارد.

سرخوش برای رسیدن به دیدار نهایی موفق شد هاروی چندلر از کشور انگلستان را 5 بر 4 و استیون هال وورث دیگر نماینده کشور انگلستان را با نتیجه 6 بر دو شکست دهد و به فینال این مسابقات راه پیدا کند. او در دیدار نهایی در یک بازی 10 ساعته موفق شد حریف خود را شکسا دهد و به (WST) راه پیدا کند.

مرحله مقدماتی این مسابقات نیز چند ماه پیش در کشور امارات برگزار شد و امیر سرخوش موفق به عنوان قهرمانی در مسابقات مقدماتی شد و به عنوان نفر نخست از قاره آسیا راهی مرحله پایانی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر سرخوش به جمع حرفه ای های اسنوکر جهان راه یافت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر سرخوش به جمع حرفه ای های اسنوکر جهان راه یافت – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.