انتقاد حسین‌پور از روند پرداخت تسهیلات ازدواج

انتقاد حسین‌پور از روند پرداخت تسهیلات ازدواج

نماینده پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که ما حرف از تعالی خانواده‌ می‌زنیم آنقدر شرایط تسهیلات ازدواج سخت است که خانواده‌ها مجبور به واگذاری حق وام خود می‌شوند.

به گزارش ویکی سلامت، کمال حسین پور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: وضعیت معیشتی به گونه‌ای است که هر خانواده‌ای تعدادی بیکار دارد و جوانان منطقه مجبور به مهاجرت هستند، در این شرایط مسئولان بهبود وضع معیشتی را تنها به شعار خلاصه کردند.

وی با طرح این سوال که چرا از ظرفیت‌های مرزی غفلت می‌شود گفت: وسعت مرزهای کشور می‌تواند بسیاری از مسائل را اصلاح کند.

حسین پور در تذکر دیگری به وزیر اقتصاد گفت: آیا از شرایط پرداخت تسهیلات بانکی به مردم خبر دارید؟ در شرایطی که ما حرف از تعالی خانواده‌ می زنیم آنقدر شرایط تسهیلات ازدواج سخت است که خانواده‌ها مجبور به واگذاری حق وام خود می‌شوند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد حسین‌پور از روند پرداخت تسهیلات ازدواج" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد حسین‌پور از روند پرداخت تسهیلات ازدواج"، کلیک کنید.