انجمن اسلامی بازار مطالبه گری از نمایندگان منتخب اردبیل را در اولویت قرار دهد

انجمن اسلامی بازار مطالبه گری از نمایندگان منتخب اردبیل را در اولویت قرار دهد

ویکی سلامت/اردبیل معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تقدیر از فعالیت شایسته اتحادیه انجمن اسلامی اصناف و بازاریان در تبیین اهمیت انتخابات، بر ضرورت مطالبه گری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

حجت الاسلام سید محسن محسنی، 21 اسفند در جلسه هم اندیشی با اعضای اتحادیه انجمن اسلامی اصناف و بازاریان گفت: انتخابات یازدهم اسفند ماه به لحاظ هجمه تبلیغاتی دشمن از انتخابات خاص در کشور بود که الحمدلله اتحادیه انجمن های اسلامی اردبیل با تلاش های فراوران، همکاری موثری با اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل در برگزاری جلسات تبیین محور در جذب مشارکت مردمی داشتند.

وی سلامت، مشارکت، اقتدار و امنیت را راهبرهای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در انتخابات عنوان کرد و افزود: این راهبردها به نحو احسنت در انتخابات امسال رعایت شد.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل ادامه داد: در مقایسه با انتخابات جهانی در سایر کشورها، انتخابات ما سالم ترین و دموکراتیک ترین انتخابات است که بدون اجبار و با اراده ملت در سالم ترین فضای انتخاباتی برگزار می شود.

محسنی با تقدیر از فعالیت مستمر و ارزنده صدا و سیمای کشور در تشکیل 200 کانال مخصوص انتخابات در شبکه های تلویزیونی بیان کرد: صدا و سیمای مرکز اردبیل در پنج کانال ویژه انتخابات مردم را در شناخت نماینده اصلح به درستی راهنمایی کرد و زمینه را برای تبیین و بصیرت افزایی فراهم کرد.

وی بر ضرورت استمرار گفتگوها، مناظرات و مطالبات در بستر جلسات اتحادیه اصناف و بازاریان اشاره کرد و افزود: بعد از انتخابات باید مناظرات، گفتگوها و مطالبات شروع شود و مردم در فضایی که اتحادیه اصناف فراهم می آورد مطالبات خود را تا احصاء نتیجه از نمایندگان پیگیری کنند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: بعد از انتخابات باید تشکل ها فعال شوند و مسیولان و نمایندگان منتخب را به میدان آورند و مطالبه کنند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انجمن اسلامی بازار مطالبه گری از نمایندگان منتخب اردبیل را در اولویت قرار دهد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انجمن اسلامی بازار مطالبه گری از نمایندگان منتخب اردبیل را در اولویت قرار دهد"، کلیک کنید.