انصارالله جنایت جدید صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات را محکوم کرد

انصارالله جنایت جدید صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات را محکوم کرد

جنبش انصارالله یمن جنایت هولناک ارتش رژیم صهیونیستی در اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه را محکوم کرد.

به گزارش ویکی سلامت، در بیانیه دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن آمده است: کشتار جدید دشمن صهیونیستی در اردوگاه النصیرت در مرکز نوار غزه را که بیش از 150 شهید و ده ها مجروح برجای گذاشت، به شدت محکوم می کنیم.

جنبش انصارالله اضافه کرد: قتل عام غیرنظامیان چند ساعت پس از قرار گرفتن نام رژیم اشغالگر در «لیست ننگ» قاتلان کودکان صورت گرفت. این قتل عام تایید می کند که رژیم اشغالگر صرفا یک باند جنایتکار سرکش است که هیچ توجهی به حقوق بشر یا قوانین بین المللی ندارد.

در این بیانیه همچنین آمده است: این کشتار هولناک همزمان با طرح ابتکارعمل و اطلاعات نادرست آمریکا برای دادن زمان بیشتری به رژیم اشغالگر برای ارتکاب جنایت صورت گرفته و بیانگر حمایت آمریکا از این جنایات است.

انصارالله همچنین تاکید کرد: کشتار و وحشی گری بیش از حد نمی تواند مقاومت فلسطین را دلسرد کند یا آن را به سمت سازش و تسلیم شدن سوق دهد. مردمان آزاده باید به حمایت و همبستگی خود با ملت فلسطین تا پایان تجاوز و رفع محاصره غزه و مردم آن ادامه دهند.

این بیانیه پس از آن صادر شد که ارتش رژیم صهیونیستی امروز مناطق مختلف النصیرات و اردوگاه آن در مرکز نوار غزه را هدف قرار داد.

طبق گزارش منابع فلسطینی این جنایت منجر به شهادت بیش از 150 فلسطینی و مجروح شدن ده ها تن شده است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصارالله جنایت جدید صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصارالله جنایت جدید صهیونیست ها در اردوگاه النصیرات را محکوم کرد"، کلیک کنید.