انفجار شدید یک ساختمان مسکونی در خیابان نامجوی تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

انفجار شدید یک ساختمان مسکونی در خیابان نامجوی تهران - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ویکی سلامت درباره وقوع حادثه در خیابان نامجو اعلام کرد: ساعت 15 دقیقه بامداد امروز حادثه انفجار در خیابان نامجو، خیابان شیخ صفی از طریق سامانه 125 به نیروهای آتش نشانی اعلام و در کمتر از 3 دقیقه آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: انفجار شدید در یک ساختمان 4 طبقه رخ داده بود به طوری که حتی پنجره های منازل مسکونی اطراف تخریب و حتی دیوراهای مجاور و ستون ها دچار آسیب جدی شده بود همچنین حریق هم در طبقه چهارم به دلیل این انفجار رخ داده بود که بر اثر این حادثه یک مرد تقریباً 45 ساله دچار سوختگی و تحویل نیروهای اورژانس شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ادامه داد: یک دستگاه موتورسیکلت و یک خودرو هم در پارکینگ دچار تخریب شده بود ولی کسی در این حادثه خوشبختانه زیر آوار محبوس نشده بود.

ملکی اظهارداشت: ایمن سازی محل توسط آتش نشانان صورت گرفت و کارشناس آتش نشانی بررسی علت حادثه را به صورت اولیه انجام داد و احتمالاً نشت گاز از وسایل منزل و ایجاد شعله و جرقه دلیل این انفجار بوده ولی بررسی کامل در این زمینه ادامه دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انفجار شدید یک ساختمان مسکونی در خیابان نامجوی تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انفجار شدید یک ساختمان مسکونی در خیابان نامجوی تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.