اولین تصویر از شاهدخت کیت میدلتون پس از ابتلا به سرطان

آفتاب‌‌نیوز :

شاهدخت ولز، کیت میدلتون، گفت که او در درمان سرطان خود «پیشرفت خوبی» دارد و در مراسم سلطنتی «رژه تولد پادشاه» شرکت خواهد کرد که اولین حضور عمومی کیت از زمان بیماری او خواهد بود.

این درحالی است که پیش از این، غیبت کیت میدلتون در مراسم عید پاک و مراسم‌های عمومی در بریتانیا شایعاتی را متوجه او ساخته بود.

شاهدخت ولز روز ۲۲ مارس با انتشار ویدیویی بطور رسمی از ابتلا به بیماری سرطان خبر داد و گفت که پس از «دو ماه فوق‌العاده سخت» این موضوع یک «شوک بزرگ» بود.

او در این پیام مثبت و خوش‌بینانه گفت که «حالم خوب است و هر روز قوی‌تر می‌شوم.»

اولین تصویر از شاهدخت کیت میدلتون پس از ابتلا به سرطان

همسر ولیعهد بریتانی با انتشار تصویری نوشت: «من از همه پیام‌های حمایتی و تشویقی در چند ماه گذشته متحیر شده‌ام. این واقعا دنیای متفاوتی را برای من و ویلیام ایجاد کرده و به هر دوی ما در برخی از زمان‌های سخت‌تر کمک کرده است. من پیشرفت خوبی دارم، اما همانطور که هر کسی که تحت شیمی درمانی است می‌داند، روز‌های خوب و روز‌های بد وجود دارد. در آن روز‌های بد شما احساس ضعف و خستگی می‌کنید و باید تسلیم بدن خود شوید و استراحت کنید. اما در روز‌های خوب، وقتی احساس قوی‌تری می‌کنید، می‌خواهید بهترین استفاده را از احساس خوب داشته باشید.»

شاهدخت ولز همچنین اضافه کرد که «درمان من تا چند ماه دیگر ادامه خواهد داشت. در روز‌هایی که احساس بهتری دارم، بسیار لذت‌بخش است که در فعالیت‌های مدرسه شرکت کنم، وقت شخصی‌ام را صرف کار‌هایی کنم که به من انرژی و انگیزه می‌دهند، و همچنین کمی کار از خانه انجام دهم. من مشتاقانه منتظر حضور در رژه تولد پادشاه این آخر هفته با خانواده‌ام هستم و امیدوارم در تابستان به چند مراسم عمومی بپیوندم، اما در عین حال می‌دانم که هنوز کاملا از مشکلات خارج نشده‌ام.»

کیت میدلتون همچنین نوشت: «دارم یاد می‌گیرم که چگونه صبور باشم. هر روز را همانطور که فرا می‌رسد سپری می‌کنم، به بدنم گوش می‌دهم و به خودم اجازه می‌دهم این زمان مورد نیاز را برای بهبودی بگذارم. از درک همیشگی شما و از همه شما که شجاعانه داستان‌های خود را با من به اشتراک گذاشتید بسیار سپاسگزارم».

مراسم «سربازان رنگ»، رویدادی است که در آن تولد رئیس دولت بریتانیا (پادشاه فعلی چارلز سوم) جشن گرفته می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین تصویر از شاهدخت کیت میدلتون پس از ابتلا به سرطان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین تصویر از شاهدخت کیت میدلتون پس از ابتلا به سرطان"، کلیک کنید.