اکسیوس: بایدن شخصا در مذاکرات آتش بس غزه مشارکت داشته است

اکسیوس: بایدن شخصا در مذاکرات آتش بس غزه مشارکت داشته است

به گزارش ویکی سلامت، نشریه اکسیوس به نقل از مقامات آمریکایی گزارش داد که جو بایدن رییس جمهور این کشور شخصاً در تلاش های گسترده برای دستیابی به توافق در مورد اسیران صهیونیستِ دربند مقاومت و آتش بس در نوار غزه مشارکت داشته است.

به گفته مقامات آمریکایی، بایدن دستیابی به آتش بس در نوار غزه را در چارچوب یک راهبرد گسترده تر داخلی و خارجی ضروری می داند.

به گزارش ویکی سلامت به نقل از الجزیره، آنها افزودند که بایدن می خواهد هر کاری که می تواند انجام دهد تا به توافقی دست یابد که معتقد است عملیات نظامی در رفح را متوقف خواهد کرد.

مقامات آمریکایی همچنین گفتند که کاخ سفید بر این باور است که آتش بس در نوار غزه، حملات نیروهای مسلح یمن را به کشتی ها در دریای سرخ متوقف می کند و این توافق ممکن است اسراییل و حزب الله را از آستانه جنگ دور کند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اکسیوس: بایدن شخصا در مذاکرات آتش بس غزه مشارکت داشته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اکسیوس: بایدن شخصا در مذاکرات آتش بس غزه مشارکت داشته است"، کلیک کنید.