اینتر وحشت سقوط را به جان فروزینونه انداخت

اینتر وحشت سقوط را به جان فروزینونه انداخت

آفتاب نیوز :

در آغاز هفته سی و ششم رقابت های سری A ایتالیا، شب گذشته (جمعه) از ساعت 22:15 به وقت تهران، تیم فوتبال اینتر قهرمان زودهنگام رقابت ها میهمان فروزینونه تیم هفدهم جدول رده بندی بود که این بازی با برتری 5 بر صفر اینتری ها خاتمه یافت.

با وجود تشریفاتی بودن بازی برای نراتزوری، سیمونه اینزاگی تیمش را با تمام قوا به میدان فرستاد و همین موضوع یک پیروزی آسان را برای شاگردان او به ارمغان آورد. اینتر با گلزنی داویده فراتسی در دقیقه 19 پیش افتاد و با همین تک گل به رختکن رفت. در نیمه دوم، مارکو آرناتوویچ در دقیقه 60 دومین گل را برای اینتر به ثمر رساند و تیجان بیوکنن در دقیقه 77 که تنها پنج دقیقه پس از ورودش به میدان بود، اختلاف را به سه گل افزایش داد. تنها سه دقیقه بعد دیگر بازیکن تعویضی نراتزوری، لایوتارو مارتینس که در دقیقه 64 به جای آرناتوویچ به میدان آمده بود، گل چهارم بازی را به نام خود به ثبت رساند. حسن ختام جشنواره گل تیم میهمان هم در دقیقه 84 با گلی که مارکوس تورام زد، شکل گرفت.

با این نتیجه، اینتر 92 امتیازی شد و شمار بردهایش در این فصل را به عدد 29 رساند. این در حالی است که نزدیک ترین تعقیب کننده اینتری ها یعنی میلان با 71 امتیاز در رده دوم قرار دارد و یوونتوس 66 امتیازی هم سوم است. همچنین لایوتارو مارتینس با گلزنی در این بازی، شمار گل های این فصل خود در لیگ دسته اول ایتالیا را به 24 گل افزایش داد تا جایگاهش به عنوان برترین گلزن فصل را بیش از پیش مستحکم کند. نفر دوم این رده بندی دوشان ولاهوویچ، مهاجم 16 گله یوونتوس است.

در سمت مقابل، اما فروزینونه 32 امتیازی ماند و اکنون خودش را در معرض خطر تنزل جایگاه یک پله ای و رفتن به منطقه سقوط جدول می بیند، چرا که اودینزه با 30 امتیاز در جایگاه هجدهم قرار دارد.

در ادامه دیدار های هفته سی و ششم سری A، امروز از ساعت 19:30 ناپولی میزبان بولونیا خواهد بود و از ساعت 22:15 میلان از کالیاری پذیرایی خواهد کرد.

کومو بعد از 21 سال با فابرگاس به سری A صعود کرد

تیم فوتبال کومو به عنوان دومین تیم از رقابت های سری B ایتالیا، جواز صعود مستقیم به سری A را کسب کرد.

شاگردان اوسیان رابرتس که سسک فابرگاس ستاره پیشین تیم فوتبال آرسنال نیز به عنوان دستیار کنار او کار می کند، با تساوی یک – یک شب گذشته خود در خانه تیم کسنتزا 73 امتیازی شدند و با حفظ رده دوم جدول سری B، بالاتر از ونتزای رده سومی و پس از پارما جواز حضور در دسته اول فوتبال ایتالیا را کسب کردند.

کومو سال 2003 به سری B سقوط کرد و اکنون پس از 21 سال دوباره به سطح اول فوتبال ایتالیا برمی گردد. این در حالیست که کومو در فصل 18-2017 در سری D یعنی دسته چهارم کالچو حضور داشت. دنیس وایز ستاره سابق تیم ملی انگلیس و چلسی مدیر اجرایی و تیری آنری ستاره پیشین آرسنال هم جزو سهامداران باشگاه کومو است و هر دوی آن ها از روی سکو ها نظاره گر جشن صعود تیم شان به سری A بودند. فابرگاس در ابتدای فصل به عنوان سرمربی تیم فعالیت داشت، اما به دلیل نداشتن مدرک مربیگری حرفه ای مجبور شد به عنوان دستیار به کار خود ادامه دهد. گفته می شد که او با دریافت مدرک مربیگری اش دوباره سرمربی تیم خواهد شد.

سومین تیم صعود کننده به سری A در پایان دیدار های پلی آف میان تیم های سوم تا هشتم جدول که به ترتیب شامل ونتزیا، کرمونزه، کاتاناتزارو، پالرمو، سامپدوریا و برشا می شود، مشخص خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اینتر وحشت سقوط را به جان فروزینونه انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اینتر وحشت سقوط را به جان فروزینونه انداخت"، کلیک کنید.