بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در «گوادر» پاکستان

بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در «گوادر» پاکستان

بارندگی شدید در شهر گوادر در ایالت «بلوچستان» پاکستان منجر به جاری شدن سیلاب شد و مقامات را بر آن داشت تا وضعیت اضطراری در این شهر اعلام کنند.

به گزارش ویکی سلامت، بارش های 30 ساعته باعث وقوع سیل های ناگهانی و زیر آب رفتن بیشتر مناطق ایالت بلوچستان شده و زندگی مردم را مختل کرده است.

به گفته مقامات، گوادر در دو روز گذشته حدود 180 میلی متر بارندگی داشته است که زندگی عادی را مختل کرده و صدها نفر را بی خانمان کرده است.

همچنین سیلاب خسارات نیز برجای گذاشته و به زیرساخت ها آسیب وارد کرده است.

«حیات الله بلوچ»، یکی از ساکنان گوادر در این باره گفت: سیلاب منازل ما را غیرقابل سکونت کرده است.

به گزارش روزنامه «داون»، مقامات ایالتی پاکستان وضعیت اضطراری اعلام کرده اند و عملیات امدادی در مناطق حادثه دیده در جریان است.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در «گوادر» پاکستان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارندگی شدید و جاری شدن سیلاب در «گوادر» پاکستان"، کلیک کنید.