باقری: وزارت خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست

باقری: وزارت خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست

در آستانه عزیمت حجاج ایرانی به مشاعر مقدسه علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه با حجت الاسلام والمسلمین عبدالفتاح نواب نماینده مقام معظم رهبری و سرپرست حجاج ایرانی گفت وگو کرد.

به گزارش ویکی سلامت، علی باقری با تاکید بر فریضه معنوی حج و درپیش بودن ایام تشریق ابراز امیدواری کرد که  ححاج ایرانی از این زمان و مکان مقدس بهره معنوی برده و با حجی مقبول به میهن اسلامی بازگردند.

باقری گفت وزارت امور خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را بکار خواهد بست و برای این منظور و برگزاری حجی موفق و آرام با مسیولان محترم عربستان گفت وگوی مستمری دارد.

سید عبدالفتاح نواب در این گفت وگو نسبت به وضعیت حجاج ایرانی و انجام پیش بینی های لازم برای حضور حجاج در صحرای عرفات، مشعر و منی و همچنین ادامه حضور حجاج در مکه مکرمه ومدینه منوره توضیحاتی را ارایه داد.

باقری در این گفت وگو از زحمات و تلاش های کلیه نهادهای ایرانی برای تسهیل امور حجاج به ویژه بعثه حجاج ایران و همچنین مسیولان ذی ربط عربستان تشکر نمود.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باقری: وزارت خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باقری: وزارت خارجه برای تسهیل حج هموطنان ایرانی تمام تلاش خود را به کار خواهد بست"، کلیک کنید.