بایدن: دانشگاه جای یهودستیزی نیست

بایدن: دانشگاه جای یهودستیزی نیست

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز پنج شنبه مدعی شد که فضای دانشگاه محل مناسبی برای یهودی ستیزی نیست.

به گزارش ویکی سلامت، بایدن در اظهاراتی در کاخ سفید گفت: فضای دانشگاه یا حتی ایالات متحده نباید محلی برای یهودی ستیزی یا تهدید به خشونت علیه دانشجویان یهودی باشد. اینجا جای نفرت پراکنی یا خشونت نیست.

بایدن در ادامه عنوان کرد که با فرستادن گارد ملی برای مقابله با این اعتراضات مخالف است.

رییس جمهور آمریکا همچنین تاکید کرد که این اعتراضات منجر به تغییر سیاست آن ها در خاورمیانه نخواهد شد.

بیش از 1700 معترض دانشجوی حامی فلسطین طی دو هفته گذشته در دانشگاه های سراسر ایالات متحده از جمله «دانشگاه تگزاس» در آستین، «دانشگاه چاپل هیل» کارولینای شمالی، «دانشگاه پلی تکنیک ایالتی کالیفرنیا» در هامبولت و دیگر مراکز دانشگاهی دستگیر شده اند.

صدها دانشجوی دانشگاه کالیفرنیا از متفرق کردن تحصن خود خودداری کرده اند و به گزارش روزنامه نیویورک تایمز، معترضان دانشگاه کالیفرنیا خود را برای هرگونه رویارویی با ده ها افسر پلیس مستقر و هلیکوپترهای در حال پرواز آماده می کنند.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن: دانشگاه جای یهودستیزی نیست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن: دانشگاه جای یهودستیزی نیست"، کلیک کنید.