باید از ظرفیت های خوزستان به درستی استفاده شود

باید از ظرفیت های خوزستان به درستی استفاده شود

ویکی سلامت/خوزستان رییس جمهور گفت: همت مدیران با کفایت باعث شد امروز خوزستان به کارگاه عظیم و پرتلاشی تبدیل شود که هر روز گزارشی از یک افتتاح و بهره برداری داریم.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی امروز (18 اسفند) در آیین بهره برداری از طرح های صنعت آب و برق خوزستان در گیت بوستان اهواز اظهار کرد: خوزستان دارای ظرفیت های بسیاری بوده که خدادادی است و مدیران باید از آن ها به درستی استفاده کنند. آب، برق، گاز نفت و منابع را داریم و  بحث مدیریت این منابع و مدیریت استفاده از آن را داریم. سخن این است که چه کنیم تا از این ظرفیت ها به نحو درست استفاده شود.

به گزارش ویکی سلامت، وی افزود: افزایش بهره وری در هر سازمان و مجموعه ای بسیار اهمیت دارد .به مدیران توصیه می کنم ببینید آیا آنچه انجام می شود متناسب است و وضع موجود را با وضع مطلوب مقایسه کنید و فاصله را کم کنید.

رییسی گفت: 26 طرح در 12 نقطه انجام شده و از همه پیمانکاران و کارشناسان تشکر می کنم و این بهره برداری به نام امام عصر (عج) بوده و به مردم تبریک می گوییم و امیدواریم مردم از اینها بهره مند شوند چون هدف ما رفاه مردم است.

وی افزود: امیدواریم این 12 نقطه و 26 طرح بتواند گشایشی برای مردم خوزستان باشد.

رییس جمهور گفت: آغاز کار دولت همراه با مشکلات در جای جای کشور بود اما برای مردم خوزستان مشکلات ملموس بود چون مشکل فاضلاب شهری و تنش های آبی و… مطرح بود. همت مدیران با کفایت باعث شد امروز خوزستان به کارگاه عظیم و پرتلاشی تبدیل شود که هر روز گزارشی از یک افتتاح و بهره برداری داریم.

ادامه دارد..

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید از ظرفیت های خوزستان به درستی استفاده شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید از ظرفیت های خوزستان به درستی استفاده شود"، کلیک کنید.