بدون همکاری تمامی بانک ها هیچ مسکنی ساخته نمی شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

بدون همکاری تمامی بانک ها هیچ مسکنی ساخته نمی شود - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، محمدمهدی فداکار، صبح چهارشنبه در شورای مسکن استان کرمان با اشاره به همکاری بانک مسکن در پرداخت تسهیلات ساخت مسکن گفت: بانک های دیگر در این زمینه همکاری ندارند و اگر پای کار نیایند، هیچ مسکنی ساخته نمی شود.

وی با بیان اینکه در قدم اول ما باید زمین و زیرساخت ها را در استان کرمان آماده می کردیم افزود: در ادامه کار و روند ساخت، بانک ها باید پای کار باشند در غیر این صورت مردم در ساخت با مشکل مواجه می شوند.

استاندار کرمان تصریح کرد: در شهر جیرفت به دلیل رودخانه ها و کشاورزی با کمبود زمین مواجه هستیم و ساخت مسکن امکان توسعه ندارد.

وی با بیان اینکه قطعه زمینی در جیرفت از آبان 1401 در نظر گرفتیم که با میراث فرهنگی دچار اختلاف شده و بلاتکلیف مانده است گفت: مشکل زمین شهرستان بم حل شده و در رفسنجان نیز کار سایت 300 هکتاری آغاز شده و به زودی واگذار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بدون همکاری تمامی بانک ها هیچ مسکنی ساخته نمی شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بدون همکاری تمامی بانک ها هیچ مسکنی ساخته نمی شود – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.