برخورد با متصرفان اراضی ملی و ساحلی جدی و قاطع است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

برخورد با متصرفان اراضی ملی و ساحلی جدی و قاطع است - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

عباس پوریانی در حاشیه بازدید از اراضی تصرف شده ساحلی در نوشهر با اظهار این که صیانت از عرصه های ملی و ساحلی وظیفه دستگاه های متولی است، افزود: برخی افراد بدون آن که سازه و مستحدثاتی در این عرصه ها داشته باشند، اقدام به تصرف می کنند در حالی متولیان امر نباید اجازه چنین کاری را دارد.

وی به متخلفان و متصرفان اراضی ملی و ساحلی هشدار کرد که برخورد دستگاه قضایی با آنان جدی و قاطع خواهد بود و همچنین کسانی که قصد تعرض به اراضی را دارند از قصد خود عدول کنند زیرا برخورد جدی با آنان به عمل خواهد آمد.

وی ساخت وساز در اراضی ملی را از دیگر مشکلات در استان مازندران بیان کرد و گفت: علی رغم آن که حکم تخریب و تخلیه برای این سازه ها صادر شده است ولی تاکنون برای اجرای حکم اقدام نشده است درحالی که عدم اجرای حکم سبب می شود که دیگر متخلفان متجری شوند و

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برخورد با متصرفان اراضی ملی و ساحلی جدی و قاطع است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برخورد با متصرفان اراضی ملی و ساحلی جدی و قاطع است – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.