برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های دشمن برای نابود کردن خانواده هاست

برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های دشمن برای نابود کردن خانواده هاست

فرمانده فراجا گفت: برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های اساسی دشمن برای نابود کردن خانواده ها، با هدف نفوذ و استحاله است.

به گزارش ویکی سلامت، سردار احمدرضا رادان در اجتماع مردم مشهد در حمایت از پلیس برای اجرای طرح نور گفت: موضوع عفاف و حجاب و برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های اساسی دشمن برای نابود کردن خانواده ها، با  هدف نفوذ و استحاله است.

وی افزود: ما به حکم قانون و به خواست مردم، مسیولین به ویژه رییس جمهور، رییس دستگاه قضا، وزیر کشور و با حمایت نمایندگان و رییس مجلس وارد این صحنه شدیم؛ در کنار مضجع شریف حضرت علی بن موسی الرضا قسم یاد می کنیم و عهد و پیمان می بندیم با جانبازان و شهدا و کسانی که دل در گرو خدا بستند تا حمایت های مردم عزیز را داریم به لطف خدا و عنایات اهل بیت(ع) به هیچ عنوان از این جنگ شناختی و حوزه اجتماعی که رها شده بود و مورد هجمه دشمن قرار گرفته، لحظه ای آرام و قرار نداشته و برای رسیدن به عفت اسلامی درنگ نخواهیم کرد.

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های دشمن برای نابود کردن خانواده هاست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برهنگی و عریانی یکی از دسیسه های دشمن برای نابود کردن خانواده هاست"، کلیک کنید.