بروزرسانی واتساپ در جهت تقویت حریم خصوصی!

بروزرسانی واتساپ در جهت تقویت حریم خصوصی!

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، در سال 2017 واتساپ ویژگی Status را رونمایی کرد که به کاربران اجازه می داد متن، ایموجی، عکس و موارد دیگر را در جایگاهی قرار دهند که برای مخاطبان آن ها تا 24 ساعت قابل نمایش است؛ کاربران واتساپ همچنین مکلف نبودند تا Status خود را برای تمام کاربران به نمایش گذارند، تنظیمات Status Privacy به کاربران این امکان را می دهد که بین نمایش برای همه مخاطبان و مخاطبان خاص، یک گزینه را انتخاب کنند.

ماه گذشته، واتساپ بتا برای iOS 24.10.10.75 یک بروزرسانی کوچک آورد، امروز نسخه بتای واتساپ برای اندروید 2.24.12.27 با همین ویژگی در حال عرضه است.

این بروزرسانی اجازه می دهد تا قبل از پست محتوای جدید تنظیمات حریم خصوصی را تغییر دهید. اگر عضو بتا هستید، ممکن است این ویژگی را ببینید.

منبع: GSMARENA

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بروزرسانی واتساپ در جهت تقویت حریم خصوصی!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بروزرسانی واتساپ در جهت تقویت حریم خصوصی!"، کلیک کنید.