بروزرسانی واتساپ دست روی رنگ و آیکون ها گذاشت!

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، واتساپ طی سال های گذشته تغییرات ظاهری زیادی دریافت کرده است و آخرین مورد از این تغییرات عمده در سال 2021 اعمال شد. حالا متا بار دیگر دست به کار شده و جانی تازه به ظاهر این اپلیکیشن بخشیده است.

برخی از تغییرات ظاهری واتساپ هم اکنون دردسترس کاربران اندروید و iOS قرار گرفته اند و برخی دیگر به زودی از راه خواهند رسید.

رابط کاربری به روز شده واتساپ

متا اعلام کرد طراحی واتساپ به روزرسانی می شود تا ظاهری تازه، ساده و قابل دسترس داشته باشد. این پیام رسان برای رسیدن به هدف مذکور مجموعه ای از تغییرات را اعمال کرده است که ازجمله می توان به پالت رنگی جدید اشاره کرد.

واتساپ می گوید علاوه بر استفاده از تناژ سبز یک دست تر، استفاده از رنگ های خنثی را افزایش داده است. این موضوع به اپلیکیشن مذکور اجازه می دهد با دقت بیشتری انتخاب کند که رنگ سبز در کجا قرار بگیرد.

رابط کاربری جدید واتساپ

رابط کاربری به روزشده ی واتساپ؛ سمت راست اندوید، سمت چپ iOS

دارک مود واتساپ به روزرسانی قابل توجهی دریافت کرده و این پیام رسان با افزایش کنتراست و استفاده از تُن های تیره تر، سیاهی حالت تیره را عمیق تر کرده است.

به نظر می رسد آیکون ها، تصاویر و پس زمینه ی چت در پیام رسان محبوب تحت مالکیت متا به روزرسانی شده اند. اکنون آیکون ها ظاهر گردتری دارند و تصاویر از انیمیشن های جذاب تر بهره می برند. تیم توسعه دهنده، طرح پیش فرض پس زمینه ی چت ها را نیز به روزرسانی کرده است.

تغییرات ظاهری جدید واتساپ در هر دو نسخه ی اندروید و iOS اعمال شده اند. البته برخی ویژگی ها فقط دردسترس کاربران یکی از این سیستم عامل ها قرار دارند. به عنوان مثال، چیدمان جدید برای ارسال فایل فقط برای iOS ارایه شده است و در نسخه ی اندروید شاهد نوار ناوبری جدیدی در پایین صفحه هستیم.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بروزرسانی واتساپ دست روی رنگ و آیکون ها گذاشت!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بروزرسانی واتساپ دست روی رنگ و آیکون ها گذاشت!"، کلیک کنید.