برپایی 150 پایگاه جشن نیکوکاری در استان تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

برپایی 150 پایگاه جشن نیکوکاری در استان تهران - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد دهرویه اظهار کرد: امروز پنجشنبه 17 اسفندماه 150 پایگاه جشن نیکوکاری در میادین اصلی و معابر سراسر استان تهران با شعار «عید همدلی» برپا شده است.

وی افزود: این جشن روز جمعه 18 اسفند نیز با استقرار ایستگاه های نیکوکاری در مصلاهای نماز جمعه در سراسر استان تهران برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، گفت: همچنین نیکوکاران می توانند به صورت حضوری هدایای نقدی و غیرنقدی خود را به ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری اهدا نمایند.

وی به اهدای کمک های نقدی از طریق روش های غیرحضوری اشاره کرد و افزود: شماره کارت 6037997900002008، کد دستوری #1 *021*8877* و همچنین شماره سامانه گویای 7355 با انتخاب کد 16 نیز برای اهدای کمک های نقدی خیران در جشن نیکوکاری در نظر گرفته شده است.

دهرویه بیان کرد: کمیته امداد پس از دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی خیران و مردم نوعدوست، آنها را در کمترین زمان ممکن در اختیار نیازمندان قرار خواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برپایی 150 پایگاه جشن نیکوکاری در استان تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برپایی 150 پایگاه جشن نیکوکاری در استان تهران – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.