برگزاری «اردوی کتابخوانی عشایر» در سه شهرستان فارس – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

برگزاری «اردوی کتابخوانی عشایر» در سه شهرستان فارس - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت، محمدحسین فیروزی، با اشاره به برنامه های ایام الله دهه فجر گفت: در ادامه سلسله برنامه های اردوی کتابخوانی عشایر فارس، همزمان با دهه مبارک فجر، سه برنامه» اردوی کتابخوانی در مناطق عشایر نشین فارس» برگزار می شود.

وی گفت: پنجمین رویداد این طرح، روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در منطقه عشایری چاه تلخ شهرستان جهرم، ششمین اردو روز شنبه 21 بهمن ماه در منطقه عشایری جنگل شدید شهرستان

سروستان و هفتمین برنامه روز سه شنبه 24 بهمن ماه در منطقه عشایری دیمه سرخ شهرستان قیروکارزین اجرا خواهد شد.

فیروزی افزود: برگزاری برنامه های ترویجی و فرهنگی کتاب محور، اهدای کتاب،، برگزاری مسابقه، جمع خوانی، قصه گویی، کلاس های مهارتی و آموزشی، بازی های محلی، کاردستی و… از جمله برنامه های این رویداد یک روزه کتابخوانی در مناطق عشایرنشین است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس با اشاره به اهداف این طرح تصریح کرد: هدف از اجرای این برنامه توسعه عدالت فرهنگی و تسهیل دسترسی جامعه عشایر به کتاب و منابع اطلاعاتی است و نشست های پیشین این طرح با استقبال گسترده مردم عشایرنشین همراه بود.

فیروزی با اشاره به اینکه پیش از این چهار نشست برگزار شده است، اضافه کرد: نخستین رویداد این طرح یکم شهریورماه در منطقه عشایری خسرو و شیرین آباده، دومین برنامه 29 شهریورماه در منطقه عشایری گردنه بزن شهرستان اقلید، سومین نشست آن 20 آبان ماه در منطقه عشایری منگرگ شهرستان فیروزآباد و چهارمین رویداد سوم دیماه در منطقه چاه کاظمی خنج اجرا شد.

به گفته وی برنامه ریزی ها بر این است که طرح اردوی کتابخوانی عشایر تا پایان سال در شهرستان های فارس که جامعه عشایری دارند، اجرا شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری «اردوی کتابخوانی عشایر» در سه شهرستان فارس – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری «اردوی کتابخوانی عشایر» در سه شهرستان فارس – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.