بزرگترین طرح مدیریت شهری مرکزی افتتاح شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

بزرگترین طرح مدیریت شهری مرکزی افتتاح شد - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ویکی سلامت، احمد وزیری ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی (ره) شهر اراک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تقاطع غیرهمسطح امام خمینی (ره) بار ترافیکی بزرگی از دوش اراک برداشت و تسهیلاتی را برای تردد از این محور فراهم می‌کند.

وزیر کشور گفت: این تقاطع جزو نادر مواردی است که در چنین سطحی ایجاد شده است و از بازدید قبل تا کنون با کار ۲۴ ساعته به سرعت پیشرفت داشته و به اتمام رسیده است که جای تقدیر دارد.

تقاطع غیرهمسطح امام خمینی (ره) اراک، بزرگترین پروژه مدیریت شهری استان مرکزی و یکی از طرح‌های عمرانی ویژه شهر اراک است که در ورودی اراک و مسیر اتصال معابر بزرگراه اراک -قم، بلوار منابع طبیعی، بزرگراه امام علی (ع) و بلوار خمین قرار دارد و توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اجرا شده است.

عملیات اجرایی این پروژه ۱۳ هکتاری از خرداد ۱۴۰۱ آغاز و مدت زمان مصوب اجرایی آن ۲۶ ماه بوده است، با این حال با هم‌افزایی مجموعه مدیریت شهری و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، به‌منظور تسهیل در عبور و مرور در این منطقه‌ی پُرتردد، از آذر ماه ۱۴۰۲ لاین زیرگذر آن زیر بار ترافیک قرار گرفت و امروز رسماً به بهره‌برداری رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگترین طرح مدیریت شهری مرکزی افتتاح شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگترین طرح مدیریت شهری مرکزی افتتاح شد – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.