بعد از ۳ روز، پیکر جوان گردشگر غرق شده در رودخانه ارس پیدا شد

بعد از ۳ روز، پیکر جوان گردشگر غرق شده در رودخانه ارس پیدا شد

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت از آذربایجان‌غربی، حمید محبوبی مدیرعامل هلال احمر آذربایجان‌غربی گفت: در پی گزارش مفقود شدن جوان گردشگر ارومیه ای در رودخانه مرزی ارس از صبح روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ در محدوده روستای زنگنه پلدشت ؛۲ تیم از نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان به مدت ۲ روز با همکاری نیروهای هنگ مرزی و شیلات پلدشت در حال جستجوی اثری از این جوان مفقودی بودند.

وی افزود: امروز دو تیم دیگر از نجاتگران هلال احمر واکنش سریع استان و هلال احمر چایپاره نیز جهت جستجوی این جوان به تیم های امدادی اضافه شدند.

وی اضافه کرد: بعد از گذشت ۳ روز سرانجام در عصرگاه روز چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ پیگر این جوان غرق شده در رودخانه ارس کشف و تحویل مراجع ذی صلاح شد.

۴۶

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بعد از ۳ روز، پیکر جوان گردشگر غرق شده در رودخانه ارس پیدا شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بعد از ۳ روز، پیکر جوان گردشگر غرق شده در رودخانه ارس پیدا شد"، کلیک کنید.