بورل: در دل یک فاجعه هستیم/اسراییل از گرسنگی به عنوان سلاحی در غزه استفاده می کند

بورل: در دل یک فاجعه هستیم/اسراییل از گرسنگی به عنوان سلاحی در غزه استفاده می کند

به گزارش ویکی سلامت، «جوزپ بورل» مسوول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در گفتگویی با روزنامه اسپانیایی «ال پاییس» اظهار کرد: ما در واقع در دل یک فاجعه هستیم و سازمان ملل مجبور شد کمک های بشردوستانه را به حالت تعلیق درآورد، اسراییل از گرسنگی به عنوان یک اسلحه استفاده می کند و این برخلاف قوانین بین المللی است.

بورل با اشاره به اینکه غزه ویران شد و استفاده از قدرت نامتناسب بود، طرح های بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره نوار غزه را غیرقابل قبول دانست و تاکید کرد که این طرح ها در میان نسل ها نفرت ایجاد می کند.

به گزارش ویکی سلامت، این مسوول اتحادیه اروپا افزود: پنهان نیست که اسراییلی ها در جدایی فلسطینی ها نقش ایفا کردند و موضعگیری آمریکا بر جایگاه جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در میان رای دهندگان جوان دموکرات تاثیر می گذارد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بورل: در دل یک فاجعه هستیم/اسراییل از گرسنگی به عنوان سلاحی در غزه استفاده می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بورل: در دل یک فاجعه هستیم/اسراییل از گرسنگی به عنوان سلاحی در غزه استفاده می کند"، کلیک کنید.