تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد 

ویکی سلامت/همدان آیین رونمایی از تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» امروز 18 بهمن با حضور فریدون محمودی، مریم زندی و محسن کریمی از شعرای شهرستان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره سه ملایر برگزار شد.

کتاب «خودم را خیس کردم»، تازه ترین اثر غلامرضا بکتاش است که با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون خدمت رضوی همزمان با چهل و پنجمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رونمایی شد.

شاعر این کتاب ضمن قدردانی از اداره کتابخانه های عمومی به جهت پرداخت به آثار جدیدالانتشار گفت: وقتی شاعری از 50 سالگی گذر می کند و 50 عنوان کتاب دارد باید گفت اکنون دیگر نوبت بچه هاست که شکوفا شوند. 

غلامرضا بکتاش خطاب به کودکان حاضر در برنامه تاکید کرد: با نترسیدن از اشتباه می توان به قله های زندگی دست پیدا کرد.

مریم زندی، یکی از شاعران ملایری نیز کتاب حاضر را تحولی در اشعار بکتاش خواند و عبور بکتاش از واژهای متداول شعر کودک و اشاره به واژه های امروز و در دنیای بزرگترها را پوست اندازی و تحول شعر وی خواند.

زندی مطرح کرد: نسل امروز نسل پرسش و چالش است و شاعر در این کتاب تلاش کرده نگاهی ملموس و امروزی به دنیای کودک داشته باشد.

وی شعر بکتاش را دارای ظرافت های زبانی و موسیقی درونی خواند و یکی از علت های دلنشین بودن اشعار وی برای کودکان را همین خصوصیت خواند.

فریدون محمودی، دیگر شاعر ملایری شعر بکتاش را شعری سنجیده و انتخاب واژگان از سوی وی را هنرمندانه دانست و اظهار کرد: شعر بکتاش با وجود سادگی و روانی، دارای موسیقی درونی است و کودک امروز با این سبک از شعر ارتباط خوبی برقرار می کند.

تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد 

تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد 

تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد 

پایان خبر ویکی سلامت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تازه ترین اثر «غلامرضا بکتاش» رونمایی شد "، کلیک کنید.