تجمع کارگران گروه ملی فولاد اهواز

تجمع کارگران گروه ملی فولاد اهواز

آفتاب نیوز :

کارگران گروه ملی صنعتی فولاد اهواز صبح امروز، اول اسفند ماه، در اعتراض به برخورد مدیریت با برخی از کارگران و همچنین در واکنش به تداومِ مشکلاتِ خود تجمع کردند.  

کارگران به مسدود شدنِ کارت تردد 5 نفر از همکارانشان معترض هستند. روز گذشته، کارگران عبدالله درویشی، سید علی موسوی، حسین رضایی، مسعود نواصر و عبدالله چارچریک، در اعتراض به مسدود شدنِ کارتِ تردد خود مقابل درِ ورودیِ شرکت با برپایی چادر تحصن کردند.  

کارگران به نحوه ی اجرای طرح طبقه بندی مشاغل معترض هستند. پیشتر مدیران وعده داده بودند که اجرای صحیحِ طرح طبقه بندی مشاغل در حقوق دی ماه کارگران اعمال شود که تاکنون به این وعده عمل نشده و کارگران اعتراضاتی برپا کرده اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجمع کارگران گروه ملی فولاد اهواز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجمع کارگران گروه ملی فولاد اهواز"، کلیک کنید.