ترکیب پرسپولیس برای جدال حساس با فولاد؛ خرید جدید از ترکیب خارج شد

به گزارش خبرگزاری ویکی سلامت؛ باتوجه به خریدهای پرسپولیس در زمستان، اوسمار ویه را برای تغییر در خط هافبک سرخ ها دستش باز است و می تواند چینش های متفاوتی را با توجه به تاکتیک آن بازی تست کند. در بازی فولاد، سرخ ها گولسیانی و نعمتی را به دلیل مصدومیت و محرومیت ندارند، اما خط دفاع این تیم باز هم شکل خوبی دارد.

1999164

ترکیب پرسپولیس برای بازی فولاد:
علیرضا بیرانوند، عبدالکریم حسن، فرشاد فرجی، حسین کنعانی، دانیال اسماعیلی فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، مهدی ترابی، اوستون ارونوف، امید عالیشاه و عیسی آل کثیر

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیب پرسپولیس برای جدال حساس با فولاد؛ خرید جدید از ترکیب خارج شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیب پرسپولیس برای جدال حساس با فولاد؛ خرید جدید از ترکیب خارج شد"، کلیک کنید.