تصادف و حریق مرگبار ۲ خودرو در محله قلعه نوی ورامین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

تصادف و حریق مرگبار ۲ خودرو در محله قلعه نوی ورامین - خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ویکی سلامت اعلام کرد: ساعت ۱۸:۴۲ امروز وقوع تصادف میان دو دستگاه در محله قلعه نو در ورامین به نیروهای آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: زمان حضور آتش‌نشانان مشخص شد پژو ۲۰۷ و پراید با یکدیگر برخورد که هر دو خودرو شعله ور شده است که البته سواری پژو به دلایل نامعلوم با سواری پراید متوقف برخورد کرده بود.

ملکی با اشاره به اطفای حریق این دو خودرو خاطرنشان کرد: راننده ۲۰۷ قبل از شعله وری کامل خارج و مصدوم شده بود ولی راننده پراید محبوس و جان خود را از دست داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصادف و حریق مرگبار ۲ خودرو در محله قلعه نوی ورامین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصادف و حریق مرگبار ۲ خودرو در محله قلعه نوی ورامین – خبرگزاری ویکی سلامت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.